Gelsen teknoloji ile birlikte insanların hayatları kolaylaşmış yüksek kal...
Bizler Kartal Cevizli Evden Eve Nakliyat olarak 30 yılı geçen süredir siz...
Nakliye ihtiyacı insanların yerleşik hayata geçtiği günden i...
Arısoy Nakliyat olarak otuz yıl varlığımızı sürdürdüğümüz nakliye sektöründ...

İstanbul Avrupa evden eve nakliyat

İstanbul Avrupa evden eve nakliyat

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliye

0532 512 1936
0212 211 9596

Dünya'nın 34. büyük ekonomisine sahip olan İstanbul'da boğazın ayırdığı kara parçaları Avrupa yakası ve Anadolu yakası olarak adlandırılmaktadır. Ülkemizin en kalabalık şehri olan medeniyet beşiği İstanbul ayrıca Avrupa kıtasınında en kalabalık şehridir. Nüfus yoğunluğu hasebi ile günlük yaşamda bazı zorluklar meydana gelmekte ve buz zorluklardan iş hayatındaki çoğu meslekler hem etkilenmekte hem de kalabalığın avantajlarından faydalanmaktadır. En önemli sorunlardan biri olarak trafiğin gösterildiği İstanbul'da nakliyat sektörünün de en önemli sorunu olarak bunu göstermek yerinde olacaktır. Ancak hem Avrupa hem de Anadolu yakasını avucunun içi gibi bilen ekip arkadaşlarımız sayesinde en kestirme ve en güvenilir yollardan eşyalarınızı zamanında sizlere teslim ediyoruz. Avrupa yakasında yer alan Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü,Beyoğlu ,Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerinde ve tüm İstanbul'da evden eve taşımacılık, büro taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, ve piyano ve benzeri değerli materyallerin taşınması işlemlerini itina ile gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Avrupa evden eve nakliyat işinde firmamızı tercih etmek için yapmanız gereken 0532 512 19 36 kodlu telefon numarasını aramak veya büromuzda yüz yüze bir görüşme gerçekleştirmektir. Samimi bir ortam olacağından yüz yüze gerçekleşecek olan bir görüşmede daha verimli bir konuşmanın gerçekleşeceğine inanarak bu şekilde iletişime geçmenizi tercih edeceğimizi de belirtmek isteriz. Eksper hizmeti ile sizleri daha detaylı bilgilendirerek aklınızdaki soru işaretlerini de gidererek taşınma işlemlerinize başlıyoruz. Yüksek kalitede ekipman portföyü, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve otuz yıllık tecrübemiz ile sizleri memnun kılacak bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Arkanıza yaslanarak güvenilir ve kaliteli hizmetin tadını çıkarmanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbul Avrupa(Rumeli) evden eve nakliyat işinde yasal güvencenizi sağlamak üzere tutanak ve sözleşme imzalıyoruz. Ayrıca bu tutanak ve sözleşmede de belirteceği üzere eşyalarınız taşınma sürecinin başından sonuna kadar sigortalı olarak işleme tabi tutulacaktır. Sigortanın müdahil olmadığı durumlarda ise firma garantisi ile zararınız karşılanacak ve mağduriyetiniz giderilecektir. Eşyalarınızı sizden teslim aldığımız gibi sizlere teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz.

İstanbul Avrupa evden eve nakliyat işinde mevsim şartları ne olursa olsun sizlere yüksek kalitede nakliyecilik hizmeti sunmaya devam edilecektir. Ayrıca mevsime göre farklı fiyat talepleri olmayacak yılın her zamanında tek fiyat tarifesi ile sizlere hizmet sunulacaktır. Ücret konusunda da gerekli yardımların yapılacağını ve her iki tarafında mağdur olmayacağı bir ücret de anlaşılacağına emin olabilirsiniz. Özellikle öğrenci kardeşlerimize fiyat konusunda iltimas sağlanacağını memnuniyet ile bildiriyoruz.

Nakliyat ihtiyacınızı firmamızdan karşıladığınız için şimdiden çok teşekkür ediyoruz ve yeni adresinizde gönlünüzce bir yaşam sürmenizi diliyoruz. İyi günler...

Bu sayfa 2840  defa gösterildi.
Müşteri yorumları : Yorum eklemek için tıklayın.
Arama