Gelsen teknoloji ile birlikte insanların hayatları kolaylaşmış yüksek kal...
Bizler Kartal Cevizli Evden Eve Nakliyat olarak 30 yılı geçen süredir siz...
Nakliye ihtiyacı insanların yerleşik hayata geçtiği günden i...
Arısoy Nakliyat olarak otuz yıl varlığımızı sürdürdüğümüz nakliye sektöründ...

Kadıköy Fenerbahçe evden eve nakliyat

Kadıköy Fenerbahçe evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliye

0532 512 1936
0216 399 04 63

Özellikle Fenerbahçe'li müşterilerimiz için ayrı bi öneme sahip olan Kadiköy ve Fenerbahçe Mahallesinde de sizlere yüksek kaliteli nakliyecilik sunmaktayız. Sadece Fenerbahçe Mahallesinde değil bütün Kadıköy'de, İstanbul'un bütün ilçelerinde ve Türkiyemizin her noktasında sizlere evden eve taşımacılık, büro taşımacılığı, fabrika nakliyatı ve piyano vb değerli aletlerinizin taşınma işlemlerini itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Kadıköy Fenerbahçe evden eve nakliyat işinde firmamızı seçmenizin ardından yapmanız gereken 0532 512 19 36 kodlu cep telefonu numarasını aramak veya büromuzda yüz yüze bir görüşme gerçekleştirmektir. Samimiyetin ve güvenin daha iyi aktarılabileceği çay eşliğinde yüz yüze görüşmeyi firma olarak sizlere tavsiye ediyoruz. Memnuniyet ve güven kelimelerinin öncülüğünde çeyrek asırdan fazla bir süredir nakliyecilik sektörün de faaliyet göstermekteyiz. Özellikle güvenin kazanılması zor ama kaybedilmesi çok kolay bir kavram olduğunun farkındayız ve güven odaklı olmadan hizmet sunan firmaların devamlılık arz etmelerinin mümkün olmadığınıda bilmekteyiz. Bu doğrultuda otuz yıldır içimde bulunduğumuz nakliyecilik sektörün de devamlılığımızı sürdürmek için kendimizi sürekli güncelleyerek sizlere güvenilir bir hizmetin kapısını sonuna kadar açıyoruz. Güvenilirliğimiz hakkında eski müşterilerimizle temasa geçmenizi rica ediyoruz ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermenizi tavsiye ediyoruz.

Kadıköy Fenerbahçe evden eve nakliyat işinde firmamız ile iletişime geçmenizin ardından ücretsiz ekspertiz arkadaşlarımız evinize geliyor ve gerekli bilgilerı toplayarak hem taşınma işleminizi tasarlıyoruz hem de sizleri bilgilendirerek içinizin rahat etmesini sağlıyoruz. Ardından eşyalarınızın kapasitesine göre uygun aracımız ve paketleme malzemeleri ile evinize geliyoruz. Paketleme konusunda yüksek hassasiyete sahip olduğumuzu söylemek isteriz. Çünkü paketleme işlemlerinin yüksek kalitede icra edilmesinin deformasyon riskini en aza indirmektedır. Özel hassasiyet gerektiren eşyalarınızı özel koliler vasıtası ile ambalajlayarak deformasyon riskini sıfıra indiriyoruz.

Kadıköy Fenerbahçe evden eve nakliyat işinde mevsim şartları ne olursa olsun Arısoy Nakliyat olarak yüksek kalitede nakliyecilik hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca yaz mevsiminde işlerin yoğunluğunu, kış aylarında ise iklim şartlarının zorluğunu bahane ederek sizlerden farklı ücret talebinde de bulunmamaktayız. Böyle bir uygulamanın etik olmadığını bildiğimiz için yıllık sabit ücret tarifesi ile hizmet vermekteyiz. Fiyat konusunda da gerekli yardımların yapılacağını memnuniyetle bildiriyoruz. Özellikle öğrenci kardeşlerimize destek mahiyetinde indirimler uygulanacak ve gurbeti onlar için daha zor bir hale sokmayacagiz.

Kadıköy Fenerbahçe evden eve nakliyat işinde sizin istediğiniz yöntem ile eşyalarınızı yeni adresinize naklediyoruz. İsterseniz asansörlü nakliyat yöntemi ile veya geleneksel yöntemler kullanarak taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Asansörlü taşımacılık özel bir vinçlı asansör yardımı ile evinizde yer balkon veya pencereden eşyalarınızın direk olarak aracımıza taşınması işlemleridır. Bahsi geçen direk taşıma sayesinde eşyalarınız dar merdiven ve koridorlara maruz kalmadan taşınıyor ve deformasyon riski en aza indirilmiş oluyor. Bu nedenle firma olarak asansörlü nakliyat yöntemini müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Bütün taşınma işlemlerinde eşyalarınızın sigortalı olarak işleme tabi tutulacağını da belirtmek isteriz.

Kadıköy Fenerbahçe evden eve nakliyat işinde firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür eder iyi günler dileriz...

Bu sayfa 1457  defa gösterildi.
Müşteri yorumları : Yorum eklemek için tıklayın.


her işin uzmanı var ama çalışma arzusu ve işlerine bağlılıkları beni çok mutlu etti böyle insanlar la çalışmak lazım herkese tavsiye ederim Baki Elibol

Arama