Gelsen teknoloji ile birlikte insanların hayatları kolaylaşmış yüksek kal...
Bizler Kartal Cevizli Evden Eve Nakliyat olarak 30 yılı geçen süredir siz...
Nakliye ihtiyacı insanların yerleşik hayata geçtiği günden i...
Arısoy Nakliyat olarak otuz yıl varlığımızı sürdürdüğümüz nakliye sektöründ...

Kartal Topselvi Yunus evden eve nakliyat

Kartal Topselvi Yunus evden eve nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliye

0532 512 1936
0216 399 04 63

Nakliye sektörü günden güne gelişmekte ve bu gelişim nedeni ile çıkar amacı güden , bilgisiz insanlar firma kurarak sektörün adını kirletmek insanlarımızı mağdur bırakmaktadırlar. Çeyrek asırdan daha fazla bir süredir nakliyecilik hizmetini insanlarımıza sunan bir firma olarak sizlere tavsiyemiz firma seçerken sadece fiyatı üzerinden bir seçime yonelmemenizdir. Firmanın referanslarını , geçmiş müşteri memnuniyetlerini ve bunlarla paralel olarak tecrübe ve bilgi birikimlerini araştırmanız iyi bir hizmet almanızı yüksek bir oranda garantileyecektir.

Kartal Topselvi Yunus evden eve nakliyat işinde mevsim şartları ne olursa olsun Arısoy Nakliyat olarak hizmetinizdeyiz. Ayrıca sadece Kartal'da değil bütün İstanbul'da ve seksenbir ilin tamamında evden eve taşımacılık , büro taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve piyano vb değerli aletlerinizin taşınma işlemlerini itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Kartal Topselvi Yunus evden eve nakliyat işinde ilk olarak yasal güvencenizi sağlamak ve güveninizi pekiştirmek için tutanak ve sözleşme imzalıyoruz. Sözleşmede de yer aldığı üzere eşyalarınız taşınma işlemlerinin bütün aşamalarında yani yükleme , taşıma ve boşaltma aşamalarında sigortalı olarak işleme tabi tutulacaktır. Araç ruhsat fotokopisini de sizlerle paylaşıyoruz ve böylelikle eşyalarınızın tek bir araçla taşınacağını sizlere belgeli olarak garanti etmiş oluyoruz. Bunu belirtmemizin nedeni bazı firmalar sizle anlaştığı fiyattan daha uygun bir fiyata tecrübesiz insanlarla anlaşıp eşyalarınızı onların aracına devrederek deformasyon riskini arttırmalarıdır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımıza güvenmekteyiz ve sizleri memnun kılacak ekipman portföyümüzede güvenerek sorunsuz bir hizmet sunacağımızı garanti ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür eder iyi günler dileriz...

Bu sayfa 1671  defa gösterildi.
Müşteri yorumları : Yorum eklemek için tıklayın.
Arama