Gelsen teknoloji ile birlikte insanların hayatları kolaylaşmış yüksek kal...
Bizler Kartal Cevizli Evden Eve Nakliyat olarak 30 yılı geçen süredir siz...
Nakliye ihtiyacı insanların yerleşik hayata geçtiği günden i...
Arısoy Nakliyat olarak otuz yıl varlığımızı sürdürdüğümüz nakliye sektöründ...

Mecidiyeköy evden eve nakliyat

Mecidiyeköy evden eve nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliye

0 532 512 1936
0 212 211 9596

İstanbulla kalabalık kelimesinin bir çok kez yan yana geldiğine şahitlik etmişsinizdir. Ancak Mecidiyeköy İstanbul'daki kalabalığın merkezi desek abes kacmayacak bir cümle olacaktır. Arısoy Nakliyat olarak nüfus yoğunluğu ve caddelerinin hiç boş kalmaması ile bilinen İstanbul'un göz bebeği semtlerinden Mecidiyeköyde de evden eve nakliyat, büro taşımacılığı, fabrika nakliyatı ve piyano vb değerli aletlerinizin taşınma işlemlerini itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Mecidiyeköy evden eve nakliyat işinde firmamızı tercih etmeniz durumunda maddı ve manevi olarak kazançlı çıkacağınızı garanti ediyoruz. Nakliye ihtiyacınızı firmamızdan temin etmenizin için yapmanız gereken yedi gün yirmi dört saat sizin aramanızı bekleyen müşteri temsilcimizle iletişime geçmek veya büromuzda yüz yüze bir görüşme gerçekleştirmektir. Ücretsiz eksper hizmetimizden faydalanabilir ve aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Kesin kararınızın ardından tutanak ve sözleşme imzalıyoruz ve yasal güvencenizi de böylece sağlamış oluyoruz. Eşyalarınızın taşınma işleminin ilk anından son anına kadar yani yükleme, taşıma ve boşaltma aşamaları da dahil olmak üzere sigortalı olarak işleme tabi tutulacağını da belirtmek isteriz. Eşyalarınızın yüklendiği araçla yeni adresinize nakledileceğini sizlere garanti ediyoruz. Bunu beliriyoruz çünkü bazı firmalar sizle anlaştığı fiyattan daha uygun bir fiyata tecrübesiz insanlarla anlaşıp eşyalarınızı ilk önce gözünüzü boyamak için kendi araçlarına ardından ikinci firmanın aracına taşıyarak eşyalarınızın iki kez deformasyona uğramasına sebebiyet vermekte ve tecrübesiz insanlarla taşınma işleminizi gerceklestirmektedirler. Böyle bir uygulamanın etik olmadığını ve kesinlikle bu ve benzeri uygulamalara karşı olduğumuzu belirtmek isteriz.

Mecidiyeköy evden eve nakliyat işinde mevsim şartları ne olursa, ister yaz ister kış olsun tek fiyat garantisi ile sizlere nakliyecilik hizmeti sunmaktayız. Tek fiyat garantisi veriyor maddi ve manevi olarak da kazançlı çıkacağınızı garanti ediyoruz. Yaz aylarında işlerin yoğunluğunu bahane ederek kış mevsiminde ise hava şartlarını bahane ederek farklı ücret tarifeleri uygulamıyoruz.

Mecidiyeköy evden eve nakliyat işinde Mecidiyeköydeki müşteri portföyünü gayet iyi bilmekte olup müşterilerimizin ihtiyacına ve isteklerine en uygun taşıma yöntemleri ile işlemlerinizi gerceklestiriyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve yüksek ekipman portföyümüz sayesinde memnuniyetinizı saglayacagimizdan eminiz.

Mecidiyeköy evden eve nakliyat işinde asansörlü nakliyat yöntemi ile veya geleneksel yöntemler kullanarak eşyalarınızı yeni adresinize naklediyoruz. Asansörlü taşımacılık eşyalarınızın evinizin balkon veya penceresinden vinçlı asansör vasıtası ile direk olarak aracımıza taşınması işlemlerini kapsamaktadır. Direk olarak taşınmadan kastımız eşyalarınızın dar koridor ve merdivenlere uğramadan taşınıyor olmasıdır. Özellikle yüksek katlı apartmanlarda bu yöntemin uygulanması zorunlu halede gelmektedir. Firma olarak her iki yöntemi de defalarca icra ettiğimizi belirterek asansörlü nakliyat yöntemini sizlere tavsiye etmekteyiz. Son yıllarda oldukça fazla tercih edilen asansörlü taşımacılık yöntemini en iyi şekilde icra ettiğimizi de belirtmek isteriz.

Mecidiyeköy evden eve nakliyat işinde güven ve memnuniyetiniz odaklı bir hizmetle karşılanacağınızdan emin olabilirsiniz. Memnuniyetinizi sağlamak için elimizden geleni güveninizi sağlamak ve korumak için ise elimizden gelenin fazlasını yapacağımıza dair söz veriyoruz. Firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür eder iyi günler dileriz...

Bu sayfa 2603  defa gösterildi.
Müşteri yorumları : Yorum eklemek için tıklayın.


Arısoy nakliyat çalışanlarına çok teşekkür ederim aldıkları parayı hak ettiler işin uzmanı ve işlerini severek yapıyorlar

taşımacı firmalar arasında ilk defa sorusuz bi taşınmam oldu Arısoy nakliyat çalışanlarına teşekkür ederim

Arama