Gelsen teknoloji ile birlikte insanların hayatları kolaylaşmış yüksek kal...
Bizler Kartal Cevizli Evden Eve Nakliyat olarak 30 yılı geçen süredir siz...
Nakliye ihtiyacı insanların yerleşik hayata geçtiği günden i...
Arısoy Nakliyat olarak otuz yıl varlığımızı sürdürdüğümüz nakliye sektöründ...

Ümraniye evden eve nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliye

0532 512 1936
0 216 399 0463

Ümraniye İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan ve eskiden Üsküdar'a bağlı olan güzide semtlerden birisidir. Nüfus yoğunluğu bakımından İstanbul'un dördüncü, Anadolu yakasındaki ilçeler arasında ise birinci sıradadır. Bu nüfus yoğunluğu hızlı kentleşmeyi beraberinde getirmiş köy ve yöresel geleneklerin devam ettirildiği bir kentleşme meydana gelmiştir. Bu gibi etkenlerin farkında olarak Ümraniye'de yaşayan müşterilerimizin nakliyecilik konusundaki ihtiyaçlarını gayet iyi bilmekte olup otuz yıllık tecrübemiz ve çağın şartlarına uygun ekipmanlar sayesinde yüksek kalitede nakliyecilik hizmetini Ümraniye'de müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Ümraniye evden eve nakliyat işinde firmamızı tercih etmenizin siz değerli müşterilerimize avantaj sağlayacağını belirtmek isteriz. Seçiminizi bizden yana kullanırsanız eğer güven ve memnuniyetiniz odaklı bir hizmetle karşılaşacağınızı garanti ediyoruz. Nakliye ihtiyacınızı firmamızdan temin etmek için yapmanız gereken yedi gün yirmi dört saat aramanızı bekleyen müşteri hizmetleri departmanında çalışan arkadaşlarımızla iletişi kurmak veya iş yerimizde yüz yüze bir görüşme gerçekleştirmektir. Ardından ücretsiz olarak eksper hizmeti vererek alanında uzman ekip arkadaşlarımızın evinize gelmesi ile gerekli bilgiler ve taşınma süreciniz planlanacaktır. Elde edilen bilgiler vasıtası ile de sizlerin aklındaki soru işaretlerini gidermek kolaylaşacak ve içiniz rahat edecektir.

Ümraniye evden eve nakliyat işinde ilk olarak eksper raporunda yer alan eşya kapasitenize göre araç seçimi yapılıyor ve eşya özelliklerinize göre de paketleme malzemesi seçimi yapılarak size belirtmiş olduğumuz tarihte taşınma sürecinizi başlatıyoruz. Paketleme konusunda yüksek hassasiyet gösterin bir firma olarak özel eşyalarınız için özel koliler ve ambalajlama yöntemleri kullanarak deformasyon riskini minimize etmeye çalışıyoruz. Paketleme işlemi de sonlandıktan sonra sizin seçiminiz doğrultusunda belirlenen bir yöntem ile eşyalarınızı aracımıza taşıyoruz. Araca taşınan eşyalar yıllarca bu işi icra etmiş arkadaşlarımız sayesinde en güvenli bir biçimde kamyona yerleştirildikten eşyalarınızın yeni adresinize doğru yolculuğu da böylelikle başlamış oluyor. Eşyalarınızı sizden teslim aldığımız gibi sizlere teslim edeceğimize emin olabilirsiniz.

Ümraniye evden eve nakliyat işinde tutanak ve sözleşme imzalayarak yasal güvencenizi sağlayacağımızı ayrıca eşyalarınızı taşıma, yükleme, boşaltma aşamaları da dahil olmak üzere taşınma işlemi süresi boyunca sigortalı olarak işleme tabi tutulacağını hatırlatmak isteriz. Ayrıca eşyalarınızın tek bir araçla yeni adresinize gönderileceğini de araç ruhsat fotokopisini sizlerle paylaşarak garanti etmiş oluyoruz.

Ümraniye evden eve nakliyat işinde memnuniyetinizi sağlamak için elimizden geleni güveninizi sağlamak için ise elimizden gelenin fazlasını yapacağımıza emin olabilirsiniz. Firmamız hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek için eski müşterilerimiz ile iletişime geçebilir veya referanslarımız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Ümraniye evden eve nakliyat işinde mevsim şartları ne olursa olsun kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca mevsime göre fiyat belirlemediğimizi ve yılın bütün günlerinde tek fiyat tarifesi ile hizmet sunduğumuzu hatırlatmak isteriz. Ücret konusunda da gerekli indirimlerin uygulanacağını ve iki tarafın da mağdur olmayacağı bir fiyatta anlaşılacağından da şüpheniz olmasın

Ümraniyede evden eve nakliyat işinde firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür ediyor ne kadar yerinde bir karar verdiğinizi size göstermek için canla başla çalışacağımıza dair de sizlere söz veriyoruz. Yeni adresinizde mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileği ile iyi günler dileriz.

Bu sayfa 3200  defa gösterildi.
Müşteri yorumları : Yorum eklemek için tıklayın.
nakliye firmaları arasında doğru nakliyeciyle çalışmak lazım gerçekten işlerini düzgün yapan ekip sorunsuz bir taşınmam oldu çalışan ekibe çok teşekkür ederim

ev taşıma alanında uzman kadroyla gelip paketleme ambalajlama her şeyı doğru bir şekilde ambalajlayıp paketleyip yeni yerleşim alanıma yerleştirdiler çok teşekkür ederim

nakliye firmaları arasında doğru nakliyeciyi bulmak zor ama ARISOY NAKLİYAT bu işlemi çok kolaylaştırıyor gerek çalışan ekip gerek yetkili personel saygılı ve temiz insanlar bu şekilde çalıştığınız sürece hep kazanan siz olacaksınız temiz bir çalışma sisteminiz var çok teşekkür ederim başarılar EDA

Arama