Gelsen teknoloji ile birlikte insanların hayatları kolaylaşmış yüksek kal...
Bizler Kartal Cevizli Evden Eve Nakliyat olarak 30 yılı geçen süredir siz...
Nakliye ihtiyacı insanların yerleşik hayata geçtiği günden i...
Arısoy Nakliyat olarak otuz yıl varlığımızı sürdürdüğümüz nakliye sektöründ...

Pendik evden eve nakliyat

Pendik evden eve nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliye

0 532 512 1936
0 212 211 9596

İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan ve Marmara denizine kıyısı olan ve 2017 nüfus sayımına göre İstanbul'un kalabalık bakımından ilçeler arasında beşinci sırasında yer alan Pendik'de de evden eve nakliyat, büro taşımacılığı, fabrika nakliyatı ve piyano ve benzeri değerli aletlerin taşınma işlemlerini itina ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca sadece Pendik'de değil bütün İstanbul'a ait ilçelerde ve ülkemizin seksen bir ilinde nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Arısoy nakliyat olarak güven ve mutluluğunuzu hedef alarak Pendik evden eve nakliyat işini gerçekleştiriyoruz. Özellikle güvenin sağlanmasının yüksek önem arz ettiğinin farkındayız ve güvenin kazanılması zor ancak kaybedilmesi kolay bir olgu olduğunun da farkındalığı ile sizlere hizmet sunuyoruz. Güveninizi kazanmanın hizmet sektöründe devamlılığımızı sağlamak istiyorsak gerçekleştirmemiz gereken en önemli kavram olduğunun da farkındayız. Firmamız hakkında detaylı bir araştırma yapmanızı çok isteriz. Çünkü son yıllarda nakliye sektörünün adı tecrübesiz ve bilgisiz firmalar sebebi ile kirlenmiş, insanlar nakliye firması seçerken tedirginlik yaşar hale gelmiştir. Bu nedenle kendimize olan güveni de belirtmek amacı ile eski müşterilerimizle temasa geçmenizi istiyoruz. Taşınma işleminizi firmamızdan temin edeceğinizi dair kesin karar vermenizin ardından tutanak ve sözleşme imzalayarak yasal olarak da güvende olmanızı sağlıyoruz. Ayrıca eşyalarınızın taşınma süreci boyunca sigortalı olarak işleme tabi tutulacağını da hatırlatmak isteriz. Bazı firmalar sizle anlaştığı fiyattan daha uygun bir fiyata daha tecrübesiz insanlarla anlaşarak eşyalarınızı önce kendi araçlarına ardından ikinci firmanın aracına naklediyor böylelikle iki defa işleme tabi tutulan eşyalarınız deformasyon riski ile de karşı karşıya kalıyor. Hem işi başkasına vermenin hemde eşyaların başka bir araca taşınmasının tamamen iş etiğine uymadığını düşünüyoruz bu nedenle böyle bir uygulamanın tamamen karşısındayız. Sizleri bu konuda da rahatlatmak amacı ile araç ruhsat fotokopisini sizlerle paylaşıyoruz ve gönül rahatlığı ile taşınma sürecinizi takip etmenizi sağlıyoruz. Eşyalarınızı sizden teslim aldığımız gibi size teslim edeceğimize emiz olabilirsiniz.

Pendik evden eve nakliyat işin nakliye işleminizin hangi yönteme icra edilmesini istiyorsanız sizin isteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı belirtmiş olduğunuz yöntemle yeni adresinize naklediyoruz. İsterseniz asansörlü nakliyat yöntemi ile isterseniz de geleneksel yöntemler kullanarak taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Ancak her iki yöntemi de defalarca icra eden bir firma olarak son yılların popüler yöntemi olan asansörlü taşımacılık yöntemini firma olarak sizlere tavsiye etmekteyiz. Çünkü asansörlü nakliyat yöntemi ile eşyalarınız binanın dar koridor ve merdivenlerine maruz kalmadan vinçli bir asansör yardımı direk olarak aracımıza taşınmaktadır. Bu nedenle deformasyon riski mümkün olduğunca minimize edilmiş olmaktadır.

Pendik evden eve nakliyat işinde firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden şükranlarımızı sunuyor, Pendik'in güzellikleri olan Sultan Konağı, Pendik höyüğü, Aydos Kalesi ve Pendik sahilini ilk fırsat da görmenizi tavsiye ediyoruz. Yeni adresinizde mutlu, huzurlu ve bol kazançlı bir ömür geçirmeniz dileği ile iyi günler dileriz...

Bu sayfa 2603  defa gösterildi.
Müşteri yorumları : Yorum eklemek için tıklayın.


böyle bir nakliye firmasıyla taşındığım için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim

kesinlikle güvenilir firma bulmadan taşınmayın çünkü başıma geldi eşyaya bakmadan ucuz bir fiyat verdiler taşınma günü fiyatın iki mislini verdim ARISOY nakliyat önce gelip eşyama baktılar fiyat konusunda anlaştık taşınma günü çok güzel bir hizmet verdiler çalışanlara çok teşekkür ederim Ozan Aliş

Arama